Tekst grootte

OV-begeleiderskaart verlengen wordt eenvoudiger

Nieuws
Openbaar vervoer
Geplaatst op: 10 december 2020

Het is op dit moment al eenvoudiger dan voorheen om een OV-begeleiderskaart te verlengen. U krijgt niet meer een geheel nieuw aanmeldformulier, maar een brief waarin gevraagd wordt of u behoefte hebt aan een verlenging. Zo ja, dan hoeft u alleen maar op te sturen:

  • in het geval uw situatie is gewijzigd, extra medische informatie
  • een recente pasfoto
  • kopie geldig ID-bewijs

Wat gaat er veranderen?

Ik zou de OV-begeleiderskaart digitaal willen aanvragen en/of verlengen, horen we regelmatig bij de Oogvereniging. We zijn hierover dan ook in gesprek gegaan met Argonaut, mét resultaat.

In de toekomst krijgt u namelijk de mogelijkheid om de OV-begeleiderskaart digitaal aan te vragen of te verlengen. Hiervoor is eerst een aanpassing nodig van de website. Ervaringsdeskundigen van de Oogvereniging worden hierbij betrokken.

Het kan nog even duren voordat u de OV-begeleiderskaart digitaal kunt aanvragen en/of verlengen. Maar dankzij de samenwerking tussen de Oogvereniging en Argonaut is hiervoor nu de eerste stap gezet.