Tekst grootte

Terugblik toegankelijkheid van het OV

Geplaatst op: 23 januari 2023

2022 was weer een bewogen jaar op het gebied van toegankelijkheid in het OV.

We hebben samen veel mooie dingen bereikt zoals veel politieke aandacht voor de toegankelijkheid van het OV en in november de ondertekening van het bestuursakkoord toegankelijkheid OV 2022-2032. Lees meer via deze link: https://www.oogvereniging.nl/nieuws/vanaf-2025-reisassistentie-op-alle-stations/. En tegelijkertijd, is en blijft er ook veel mis in het OV. Denk aan de verschraling van het OV, het stopzetten van OV-chip-plus en de onzekerheid over het nieuwe OV-betaalsysteem OVpay etc. Dus nog genoeg om voor te knokken komend jaar, het is en blijft hard nodig. Daarbij hebben we de hulp en steun van de achterban hard nodig. Zo gaan we in februari een enquête uitsturen over jullie ervaringen als gevolg van de verschraling van het OV. Hierbij roepen we jullie alvast op deze enquête in te vullen.