Tekst grootte

Werk in uitvoering – doe jij ook mee?

Nieuws
Vacatures
Vereniging
Geplaatst op: 26 mei 2021

Ook in de provincie Utrecht zijn wij actief. Oogvereniging Utrecht is momenteel volop in ontwikkeling en is op zoek naar extra mankracht. Doe jij ook mee? We zoeken hulp bij de volgende werkzaamheden:

  • Redactie nieuwsbrief
  • Vullen website (meedenken over inhoud pagina ledengroep regio Utrecht)
  • Organiseren van activiteiten voor de leden van ledengroep regio Utrecht
  • Organiseren van activiteiten in het kader van de ‘Dag van de Witte Stok’ (wereldwijde campagnedag op 15 oktober waarop aandacht wordt gevraagd voor de verkeersveiligheid van mensen met een visuele beperking)
  • Geven van voorlichting

Spreekt een van deze vrijwilligersklussen je aan? Of wil je meer informatie? Neem dan contact op met Imari de Haan via utrecht@oogvereniging.nl of telefonisch: 06-17351053. Wij gaan graag met jou in gesprek.