Naar de inhoud
Tekst grootte

Danservaring in Leiden voor mensen met een visuele beperking

Kunst en cultuur
Zuid-Holland

Datum

23 oktober 2026

Tijd

14:00 tot 16:00 uur

Locatie

Huis van de buurt Stevenshof, Trix Terwindtstraat 4, 2331GW Leiden

In de ruimte van Oogcafé Leiden gaan we dansen! Wat? Ja, we gaan dansen! Met de mensen van Het Danspaleis, het tankstation van levensvreugde.

Samen dansen

Het Danspaleis heeft als missie om iedereen die van swingen houdt uit te nodigen op de dansvloer. De ervaren Danspaleizers nemen je letterlijk mee aan de hand. Want dansen doe je niet alleen, dansen doe je samen.

Dit initiatief is een eerste proefeditie waarin we samen, aan de hand van je favoriete muziek, met misschien wel voorzichtige maar vooral vrolijke passen de dansvloer ontdekken.

Het dansen gebeurt zoveel mogelijk een-op-een maar we gaan vooral voor de gezamenlijke danservaring.

Locatie

Huis van de buurt Stevenshof, Trix Terwindtstraat 4, 2331GW Leiden (dit is de locatie van Oogcafé Leiden) Kosten: entree is gratis. Drankjes kunnen worden afgerekend bij de bar van het buurthuis.

De locatie is op loopafstand van station de Vink; buslijnen 2, 4 en 54 (uitstappen bij station de Vink) of buslijn 1 (uitstappen bij halte Stevensbloem).

Praktische informatie

Indien gewenst kunnen we je ophalen van het openbaar vervoer. Kosten: gratis. Aanmelden is absoluut gewenst, zodat de organisatie voldoende vrijwilligers kan meebrengen.

Aanmelden of vragen: Susan van Egmond
E-mail: svsusanna@gmail.com,
Telefoon: 06 – 23 51 06 27