Tekst grootte

Cookies, privacy en disclaimer

Cookiebeleid

Ook de website van de Oogvereniging gebruikt cookies. Ons cookiebeleid legt uit wat cookies zijn, hoe we ze gebruiken, welke soorten cookies we gebruiken, welke informatie we verzamelen met behulp van cookies, hoe die informatie wordt gebruikt en hoe je de cookie-instellingen beheert. Bekijk hier ons cookiebeleid.

Privacyverklaring

Oogvereniging Nederland vindt de privacy van haar leden, abonnees, actieve vrijwilligers en andere relaties erg belangrijk. In onze privacyverklaring leggen we uit welke persoonsgegevens we verzamelen en gebruiken, met welk doel en hoe lang we persoonsgegevens bewaren.

Disclaimer

De Oogvereniging besteedt veel zorg aan de teksten op Oogvereniging.nl. Maar het is mogelijk dat de website fouten of onvolledigheden bevat. Je kunt geen rechten ontlenen aan de informatie op deze website. De Oogvereniging is niet aansprakelijk voor de gevolgen van het gebruik ervan of de (on)bereikbaarheid daarvan. Ook aanvaardt de Oogvereniging geen aansprakelijkheid voor de inhoud en het functioneren van de websites van derden waarnaar op deze site wordt verwezen.

Kom je onvolledige, onjuiste of verouderde informatie tegen, dan kun je dit aan ons doorgeven. We stellen je bericht bijzonder op prijs.

Niet gevonden wat je zoekt?

Neem gerust contact met ons op.