Tekst grootte

Documentaire: Door de ogen van Kees

Interview
Jongeren
Nieuws
Retinitis pigmentosa
Geplaatst op: 22 januari 2024 een beeld uit de documentaire: kees staat op een druk plein in utrecht, hij wordt geinterviewd

Kees is jong, heeft retinitis pigmentosa (RP) en slechts 3% zicht. Maar zijn kijk op de wereld is een goed voorbeeld van optimisme en denken in mogelijkheden. Programmamaker en presentator Tim Senders geeft je een kijkje door de ogen van Kees in een korte en inspirerende documentaire. Ook als je niet (goed) kunt zien is het een mooi verhaal om te beluisteren.

PS: De Oogvereniging heeft ook een versie met audiodescriptie laten maken, deze vind je onderaan deze pagina.

Bekijk de documentaire

Gemaakt door: presentator en programmamaker Tim Senders,

Liever kijken met audiodescriptie?