Tekst grootte

Exclusieve voelrondleiding voor blinde- en slechtziende Rammstein fans

Jongeren
Geplaatst op: 7 mei 2024 een grote mensenmassa kijkt naar een immens podium van rammstein. er vliegt confetti door de lucht. een vrouw maar een hartjesgebaar met haar handen

Heb jij een ticket voor één van de shows van Rammstein deze zomer weten te bemachtigen? Dan kun je je aanmelden voor een exclusieve rondleiding over het podium. De band nodigt mensen met een oogaandoening uit om voorafgaand aan de show op het podium te komen om deze onder begeleiding te ontdekken. Van 11 mei tot en met 30 juli trekt de Duitse band op tournee door Europa.

Wil je gebruik maken van de rondleiding, neem dan contact op met het management van de band via info@rammstein-management.de. Je moet wel een medische verklaring meesturen met je bericht.