Tekst grootte

Podcast Leven met Glaucoom #5: Voorkomen van sociaal isolement

Glaucoom
Nieuws
Geplaatst op: 10 januari 2024 gz psycholoog janine delver en het logo van de podcast leven met glaucoom

Luister nu de vijfde en laatste aflevering van de podcastserie over het leven met glaucoom! De serie is zeker ook interessant als je een andere oogaandoening hebt. Deze aflevering gaan we in op sociaal isolement. Hoe zorg je dat je midden in het leven blijft staan wanneer je geconfronteerd wordt met je oogaandoening?

Erwin van Ditmarsch, directeur en communicatieadviseur van Volle Maan Communicatiebureau, spreekt hierover met Patricia Geven, ervaringsdeskundige, en Janine Delver. Janine is GZ-psycholoog en heeft haar eigen praktijk.

Deze podcastserie is mogelijk gemaakt door de Oogvereniging, de Universiteitskliniek voor Oogheelkunde van het Maastricht UMC+ en Santen.

Luister hier deel vijf van Leven met glaucoom! Voor alle afleveringen, bekijk het overzicht op PodBean of via Spotify.