Tekst grootte

Volop enthousiasme bij sportmiddag in Drachten

Provincie Friesland
Sport
Geplaatst op: 17 april 2024 twee vrouwen doen samen een oefening met bokshandschoenen aan

Oogvereniging Friesland organiseerde op zaterdag 6 april een sportmiddag in Drachten. De aanwezige leden konden er kennis maken met boogschieten, boksen, een fittest doen en informatie over Showdown krijgen. Deelnemers hebben enthousiast meegedaan en de sfeer was goed. Na het sporten kon men informatie krijgen over begeleid sporten en was er nog een gezellige afsluiting.

Op 20 april vind de laatste sportmiddag van de serie plaats in Heerenveen. Wil jij graag nog meedoen? Informeer of aanmelden nog mogelijk is bij de organisatie via friesland@oogvereniging.nl.

deelnermers van de sportmiddag borrelen na in een sportkantine

Een gezellig afsluiting mocht uiteraard niet ontbreken!