Tekst grootte

Aanmelden voor het Geleidehondenweekend 2023

Leuk dat je je aan wilt melden voor het geleidehondenweekend. Via onderstaand formulier kun je je aanmelden. We vragen je om tijdens je aanmelding vooraf via iDeal te betalen.

Workshops

Graag horen ook welke workshops je wilt doen. Het programma van de workshops is als volgt:

Zaterdag:

  • Hondenmassage
  • Bosbeleving
  • Dogdance
  • EHBO bij honden
  • Speuren en detectie
  • Hond en vuurwerkangst
  • Ken ik mijn hond?

Zondag:

  • Wandeling
  • Escaperoom (mits voldoende animo)

Aanmeldformulier

Helaas, het ziet ernaar uit dat het geleidenhondenweekend is uitverkocht. Bedankt voor je interesse en hopelijk kunnen wij je volgend jaar verwelkomen. Wil je op de wachtlijst komen te staan, mocht een andere deelnemer toch onverhoopt annuleren? Stuur dan een e-mail naar geleidehondgebruikers@oogvereniging.nl waarin je je interesse kenbaar maakt, inclusief je naam en telefoonnummer.