Oog- & Maculacafé Achterhoek (Doetinchem)
Start
14 maart 2026, 13:15 uur
Einde
14 maart 2026, 15:45 uur
Locatie
Bibliotheek ‘t Brewinc, IJsselkade 13, 7000 AN Doetinchem
Kosten
Gratis (voor leden)
Gratis (voor niet-leden)
Thema: Brandveiligheid
Deze middag staat in het teken van brandveilig leven in en rond het huis. Een brand begint meestal in de keuken of schoorsteen. Er wordt een presentatie gegeven door het team brandbeveiliging Doetinchem.
Wij verheugen ons alvast om samen met jullie een zinvolle en leerzame middag te mogen beleven. We zien er naar uit jullie te mogen ontvangen en te begroet op onze eerste bijeenkomst van dit jaar.
Uiteraard is er alle tijd om anderen met een oogaandoening te ontmoeten en in gesprek te gaan. Zowel leden als niet-leden van de Oogvereniging zijn van harte welkom. Sluit je gezellig aan? Wil je graag meer informatie over het programma: informeer bij de organisator.
Kosten
Er zijn geen kosten voor de deelnemers, koffie en thee worden aangeboden. Andere consumpties zijn voor eigen rekening.
Voor aanmelding en informatie
Zie hieronder bij Oogcafé Achterhoek (Doetinchem)
Oog-Maculacafé Achterhoek (Doetinchem)
Bibliotheek ‘t Brewinc, IJsselkade 13, 7001 AN Doetinchem
Aanmelden en meer informatie: neem contact op met Rob Salemink, mail naar info@provare.nl , of bel 06 – 52 43 79 04.
Plan de routeAlle voordelen van lid worden op een rijtje
- Toegang tot nieuws, alleen geselecteerd voor leden
- Gratis of met korting toegang tot webinars en evenementen
- Contact met mensen met een oogaandoening (bij jou in de buurt)
- 4x per jaar ontvang je ons magazine OOG