Naar de inhoud
Tekst grootte

Oogcafé Amersfoort (let op: eenmalig op een ander locatie)

Oogcafé
Utrecht

Start

28 november 2025, 14.00 uur

Einde

28 november 2025, 17.00 uur

Locatie

De Aandacht (voorheen DAC), Zuidsingel 5, 3811 HA Amersfoort

Kosten

€2 (voor leden)

€2 (voor niet-leden)

Thema: Welke hulpmiddelen heb je zelf?

We gaan met elkaar in gesprek over hulpmiddelen. Welke heb jij en hoe bevalt dat eigenlijk? Uiteraard is er alle tijd om anderen met een oogaandoening te ontmoeten en in gesprek te gaan. Zowel leden als niet-leden van de Oogvereniging zijn van harte welkom. Sluit je gezellig aan? Wil je graag meer informatie over het programma: informeer bij de organisator.

Let op: eenmalig op een andere locatie!

Bereikbaarheid en toegankelijkheid:

Kom je met het OV? Neem dan o.a. bus 5, 6, 8, 15, 17, 80 of 102 tot halte De Kei. Wil je opgehaald worden van de bushalte, laat het ons weten. De taxi kan voor de deur komen. Parkeren kan in de Koestraat garage. De locatie is rolstoeltoegankelijk. Er is geen rolstoel toegankelijk toilet.

Meer informatie en aanmelden

Aanmelden is vereist, voor contactgegevens zie hieronder bij Oogcafé Amersfoort. Kosten: 2,- euro per persoon, graag contant betalen op de dag zelf. Als je met de bus komt, geef dit dan door tijdens je aanmelding. Dan kunnen wij je ophalen bij de bushalte.

Oogcafé Amersfoort

Het Klokhuis, Weberstraat 2, 3816 VC Amersfoort

Aanmelden of meer informatie? Contactpersoon: Esther Döll, oogcafeamersfoort@gmail.com / 06 – 33 17 72 76.

 

Plan de route

Alle voordelen van lid worden op een rijtje

  • Toegang tot nieuws, alleen geselecteerd voor leden
  • Gratis of met korting toegang tot webinars en evenementen
  • Meedoen aan testteam of ervaringsdeskundigenpool
  • Contact met mensen met een oogaandoening (bij jou in de buurt)
  • 4x per jaar ontvang je ons magazine OOG
Word lid