Oogcafé Assen
Start
2 september 2025, 14.00 uur (inloop vanaf 13.30 uur)
Einde
2 september 2025, 16.00 uur (taxi’s terug om 16.15 uur)
Locatie
Buurtcentrum De Schulp, Buizerdstraat 10, 9404 BB Assen
Kosten
€2.00 (voor leden)
€2.00 (voor niet-leden)
Thema: Op vakantie gaan met een visuele beperking
Met vakantie gaan is voor veel mensen in onze doelgroep lang niet altijd mogelijk. Aan de andere kant is er meer mogelijk dan veel mensen denken. Tijdens het Oogcafé Assen begin september gaan we onze vakantie ervaringen met elkaar uitwisselen.
Groots reizen (Twintravel) wordt uitgenodigd. Kristian, lid van het kernteam Drenthe, reist met regelmaat in zijn eentje naar Colombia en ook door Europa. Onlangs is hij naar Tunesië geweest. Joost gaat regelmatig naar grote steden als Berlijn en ieder jaar naar Den Haag. Genoeg informatie en inspiratie om met elkaar uit te wisselen.
Wil je graag meer informatie over het programma: informeer bij de organisator.
Praktische informatie
Kosten: 2 euro per persoon. Je begeleider (vooral meenemen!) hoeft niets te betalen. Graag overmaken naar Oogvereniging Drenthe NL 87 RABO 0131 9387 62 onder vermelding van Oogcafé Assen. Contant betalen mag, maar dan graag met gepast geld.
Aanmelden?
Zie hieronder bij Oogcafé Assen.
Oogcafé Assen
Buurtcentrum De Schulp, Buizerdstraat 10, 9404 BB Assen. De Schulp bevindt zich op loopafstand van de achterzijde van het station.
Neem contact op met Oogvereniging Drenthe, e-mail: drenthe@oogvereniging.nl, of bel naar telefoonnummer: 06 – 57 86 67 61. Graag op voorhand aanmelden.
Plan de routeAlle voordelen van lid worden op een rijtje
- Toegang tot nieuws, alleen geselecteerd voor leden
- Gratis of met korting toegang tot webinars en evenementen
- Meedoen aan testteam of ervaringsdeskundigenpool
- Contact met mensen met een oogaandoening (bij jou in de buurt)
- 4x per jaar ontvang je ons magazine OOG