Oogcafé Leiden
Start
1 mei 2026, 14.00 uur (inloop vanaf 13.30 uur)
Einde
1 mei 2026, 16.00 uur, met uitloop naar 16.30 uur
Locatie
Huis van de Buurt Stevenshof, Trix Terwindtstraat 4, 2331 GW Leiden
Thema: Vleermuizen
Op vrijdag 1 mei 2026 komt Thijs Wermink naar het Oogcafé om ons mee te nemen in de mysterieuze wereld van de vleermuizen. Als gids bij de vleermuizenbunker in Wassenaar vertelt hij boeiende verhalen en verrassende weetjes over deze bijzondere dieren.
Uiteraard is er alle tijd om anderen met een oogaandoening te ontmoeten en in gesprek te gaan. Zowel leden als niet-leden van de Oogvereniging zijn van harte welkom. Sluit je gezellig aan? Wil je graag meer informatie over het programma: informeer bij de organisator.
Locatie en bereikbaarheid
Huis van de Buurt Stevenshof, Trix Terwindtstraat 4, 2331 GW Leiden. De locatie is op loopafstand van station de Vink; buslijnen 2, 4 en 54 (uitstappen bij station de Vink) of buslijn 1 (uitstappen bij halte Stevensbloem).
Oogcafé Leiden
Het Huis van de Buurt Stevenshof, Trix Terwindtstraat 4, 2331 GW Leiden
Susan van Egmond, e-mail: bijeenkomstenZH@oogvereniging.nl, telefoon: 06 – 23 51 06 27
Plan de routeAlle voordelen van lid worden op een rijtje
- Toegang tot nieuws, alleen geselecteerd voor leden
- Gratis of met korting toegang tot webinars en evenementen
- Meedoen aan testteam of ervaringsdeskundigenpool
- Contact met mensen met een oogaandoening (bij jou in de buurt)
- 4x per jaar ontvang je ons magazine OOG