Naar de inhoud
Tekst grootte

Utrecht

De ledengroep Utrecht had in 2025 556 leden. Er is in het begin van het jaar afscheid genomen van een deel van het kernteam. Ook kwam er helaas een kernteamlid, Wim Moons, te overlijden. Er werd actie ondernomen om nieuwe kernteamleden te werven, tot nu toe zonder resultaat. Eind 2025 heeft het kernteam zichzelf opgeheven. Mariette van der Leeden en Truus Hoonhout houden het waakvlammetje aan.

Doel en focus in 2025

Doel was het verduurzamen van het kernteam en de agenda gevuld houden met activiteiten voor de leden.

Belangrijkste activiteiten in 2025

Informatievoorziening en voorlichting

Via uitnodigingen per e-mail werden activiteiten onder de aandacht gebracht van de leden. Deze werden deels georganiseerd vanuit de Oogcafés. Afwisselend zijn er bijvoorbeeld in Veenendaal ook Digicafés om ook op digitaal gebied informatie en voorlichting te geven.

Ledencontact

  • Uitje naar de botanische tuinen in Utrecht op 17 mei met Oogcafé Utrecht.
  • Rondvaart in Amersfoort op 7 juli met Oogcafé Amersfoort.
  • Op stap met Genmab naar Woerden om het kaaspakhuis te bezoeken met een rondvaart, op 9 september.
  • Kookworkshop op 10 oktober via Oogcafé Veenendaal.
  • Een afsluitend kerstdiner op 20 december.

Doel en focus in 2026

Doel voor 2026 is om te proberen de activiteit met Genmab nog een keer te organiseren. Ook zou het mooi zijn als er nieuwe kernteamleden komen en als de Oogcafés nog een regionale activiteit zouden kunnen organiseren.

 

Ledengroep Utrecht

  • Terug naar ledengroep Utrecht
Naar ledengroep Utrecht
Jaaroverzicht

Terug naar het Jaaroverzicht ledengroepen 2025

Jaaroverzicht ledengroepen 2025