Tekst grootte

Aanpassingen voor slechtziende gebruikers Facebook

Digiwijs
Nieuws
Geplaatst op: 28 juli 2020

Meer opties voor kleuraanpassingen

De nieuwe kleuropties zorgen voor meer contrast, waardoor ze gemakkelijker te zien zijn. Er zijn in totaal 15 kleuren om uit te kiezen. Je kan Facebook ook een aangepaste kleur voor je groep laten maken op basis van de dominante kleur in je omslagafbeelding.

Groepsbeheerders kunnen er binnenkort mee aan de slag

Facebook is al een aardig tijdje bezig met de aanpassingen van het kleurenpalet en er hoeft dan ook niet heel lang meer gewacht te worden op de verandering voor groepen. De wijzigingen worden binnenkort al doorgevoerd naar groepsbeheerders, zodat zij er op hun beurt mee aan de slag kunnen en de ervaring kunnen verbeteren voor hun leden. Dit laat Facebook dan ook over aan de groepsbeheerders zelf. Ben je zelf slechtziend of kleurenblind? Dan kun je natuurlijk altijd een verzoek indienen bij de groepsbeheerder om de kleuren aan te passen.