Tekst grootte

ABNAMRO Saldolijn stopt

Betalingsverkeer
Nieuws
Geplaatst op: 12 mei 2021

De alternatieven die de bank aanbiedt zijn:

  • ABNAMRO-app of internetbankieren
  • Papieren rekeningafschrift, per twee of vier weken
  • Geldmaat, door gebruik te maken van bankpas en koptelefoon
  • Hulp van familielid of kennis via een machtiging

Wat doet de Oogvereniging?

De Oogvereniging wil graag weten of u vanwege uw visuele beperking hinder gaat ondervinden van het verdwijnen van de ABNAMRO Saldolijn. De Oogvereniging gaat graag met de bank in gesprek om te komen tot een acceptabel alternatief. We willen namelijk dat mensen met een visuele beperking voor wie de app of internetbankieren geen optie is zelfstandig hun bankzaken kunnen blijven regelen.

Meld u bij de Oogvereniging

Maakt u momenteel gebruik van de ABNAMRO Saldolijn en wilt u dat ook graag blijven doen in de toekomst? Laat u het ons dan even weten. U kunt ons bereiken via de Ooglijn, tel. 030-2945444 of per e-mail: ooglijn@oogvereniging.nl.