Tekst grootte

Blikopener: Positief imago

Blikopener
Geplaatst op: 15 augustus 2023 Fietsers in de stad

Ik liep met mijn taststok door de drukke stad. Langs de stoep waar ik liep is een fietspad, waar een paar pubers fietsten. Eentje zag mij en riep naar zijn maatjes : ‘Dat is Tjarda!’

Ik moest hardop lachen want ik lijk helemaal niet op Tjarda Struik. Wel grappig dat de Tiktok Blindfluencer en aankomend burgemeester van Leiderdorp zo bekend is en een positiever imago geeft aan taststokgebruikers! Weer eens wat anders dan ‘Kijk, een blinde!’

Deel je ervaring in de blikopener!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de blikopener in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden, die je ogen opent voor een ander perspectief. Dit kan een grappige, ontroerende of verrassende situatie waarin het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doe je ook mee? Mail je blikopener naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.