Tekst grootte

Earcatch-app beschikbaar voor musicals

Nieuws
Geplaatst op: 13 juli 2022

Op woensdag 6 juli was de feestelijke lancering van de Earcatch-app voor theater, waarmee bij 3 musicals tijdens iedere voorstelling audiodescriptie kan worden beluisterd. Disney’s Aladdin had de primeur. Ook voor de musicals TINA en 14 is audiodescriptie beschikbaar.

Nieuwe synchronisatietechniek

Sinds 2015 biedt Earcatch audiodescriptie voor een groot aantal films en televisieseries. En nu dus ook voor drie musicals. De Earcatch-app is gratis te downloaden en te beluisteren via uw mobiele telefoon met oortjes. De app synchroniseert automatisch met de film, serie of voorstelling. In de bioscoop of thuis werkt dit met geluidsherkenning. Voor theater, waarbij de timing van een voorstelling varieert, is een nieuwe synchronisatietechniek ontwikkeld.

De ontwikkeling van de theatertoepassing is een samenwerking tussen het Bartiméus Fonds, de AFAS Foundation, Soundfocus en Stage Entertainment.

Meer informatie

Op de website van Earcatch vindt u meer informatie over deze app >>