Tekst grootte

Eerste aflevering podcastserie over het leven met glaucoom online!

Glaucoom
Nieuws
Geplaatst op: 13 maart 2023 Abstract blauw oog met tekst 'Leven met glaucoom' eronder

Luister nu de eerste aflevering van de podcastserie over het leven met glaucoom! In de eerste aflevering gaan we in op de diagnose en wat dit voor je betekent. Want de diagnose glaucoom krijg je in de spreekkamer, maar de boodschap landt pas echt als je weer buiten staat. Het is meer dan een medische diagnose en kan een grote impact hebben op je leven. En dan vraag je je af: wat betekent dit nu echt voor mij?

Erwin van Ditmarsch, directeur en communicatieadviseur van Volle Maan Communicatiebureau, spreekt hierover met ervaringsdeskundige Harry Bloemen en oogarts Ronald de Crom (Universiteitskliniek voor Oogheelkunde van het Maastricht UMC+).

Luister de aflevering hier!

Deze podcastserie is mogelijk gemaakt door de Oogvereniging, de Universiteitskliniek voor Oogheelkunde van het Maastricht UMC+ en Santen.

Alle voordelen van lid worden op een rijtje

  • Toegang tot nieuws, alleen geselecteerd voor leden
  • Gratis of met korting toegang tot webinars en evenementen
  • Contact met mensen met een oogaandoening (bij jou in de buurt)
  • 4x per jaar ontvang je ons magazine OOG
Word lid