Tekst grootte

Geldmaat plus assistentie

Betalingsverkeer
Nieuws
Geplaatst op: 1 december 2020

Geldmaat plus assistentie is mogelijk in een geselecteerd aantal filialen van Primera, Bruna en The Read Shop. ‘Met assistentie’ betekent dat een medewerker op afstand hulp biedt. De medewerker beantwoordt allerlei vragen, bijvoorbeeld over de werking van de automaat en het opnemen of storten van biljetten.

Of een winkel beschikt over een Geldmaat plus assistentie kunt u opzoeken in de Locatiewijzer. U dient dan in het filter het vakje ‘Automaten met assistentie’ aan te vinken. Dit vindt u ook terug in de Locatiewijzer.

Binnenkort plaatsen winkels die over een Geldmaat met assistentie beschikken een sticker met de informatie ‘Geldmaat plus assistentie’ op de voordeur of de etalage van de winkel.

Zodra de beperkingen als gevolg van corona zijn opgeheven, biedt Geldmaat de volledige assistentiedienstverlening aan waarbij de winkeliers ook helpen met het bedienen van de Geldmaat.

Wilt u weten hoe een Geldautomaat met spraak werkt? Dit vindt u in de handleiding.