Tekst grootte

Herstart van Hoge Myopie Onderzoek in Het Oogziekenhuis Rotterdam

Nieuws
Geplaatst op: 29 september 2021

Eerder aangemeld in 2020, maar nog geen bericht?

Als je tot op heden nog geen afspraak hebt gehad, zou u dan opnieuw een bericht willen sturen naar de onderzoeker op dit project? Het is namelijk gebleken dat  mensen benaderen via de telefoon lastiger te realiseren is dan via de mail. Van beide kanten kan er op een willekeurig moment een bericht worden gestuurd zonder afhankelijk te zijn van de beschikbaarheid van de ander.

Nieuwe aanmeldingen zijn welkom!

Daarnaast wordt nog steeds gezocht naar nieuwe aanmeldingen voor de studie.

Meer informatie

Meer informatie over het onderzoek kunt u vinden op de website van het Oogziekenhuis Rotterdam.

Aanmelden

Kan via bovenstaande website of door een email te sturen naar m.ravenstijn@oogziekenhuis.nl