Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Het Kleine Huis op de Prairie

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 9 juni 2022

De serie werd in de jaren zeventig en tachtig van de vorige eeuw vertoond op de Nederlandse televisie. De gevoelens van ontkenning en woede van Mary en tenslotte de acceptatie, voor zover dat mogelijk is, zijn achteraf zó herkenbaar. Toen ik de serie keek als jong meisje was ik ‘slechts’ bijziend. Mijn zusje met haar twee vlechtjes en sproeten leek op Laura, de zus van Mary. En ik leek op Mary met haar brilletje. We speelden samen het Kleine Huis, zorgeloos en onwetend wat de toekomst zou brengen…

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.