Tekst grootte

“Het was een TOPavond”

Jongeren
Nieuws
Geplaatst op: 5 december 2022 Jongekijkersborrel Den Haag 30 november 2022

Een zeer geslaagde Jongekijkersborrel gehad in Den Haag bij pizzeria Taormina aan de Stuyvesantstraat 33. De JKB is bedoeld om te netwerken, elkaar te inspireren en dat is zeker gelukt.

Naast de gezelligheid die er was, hebben we ook een overleg gehad met ideeën en suggesties voor de komende periode voor wat betreft de jongeren.

Onderling zijn er veel gegevens uitgewisseld en connecties gemaakt. Om een beetje de sfeer aan te geven: De avond duurde tot 20.00 uur. Wij zijn gebleven tot 21.30 uur en met een select groepje liepen we naar station Laan van NOI en ook daar hebben we door de gezelligheid wat treinen voorbij laten gaan om te blijven kletsen met elkaar.

Het was een TOP avond.