Tekst grootte

Hoe zien jongeren hun toekomst?

Jongeren
Nieuws
Ouders van kinderen met een visuele beperking
Geplaatst op: 21 maart 2023 jonge man achter laptop

In samenwerking met ICEVI, WBU en andere belanghebbenden zet Koninklijke Visio zich in om wereldwijd jonge mensen met een visuele beperking (blind en slechtziend) te bereiken en hun wensen en zorgen met betrekking tot de toekomst te inventariseren.

Recht op onderwijs en deelname aan de samenleving

De initiatiefnemers van dit  onderzoek vinden dat alle jongeren met een visuele beperking wereldwijd recht hebben op onderwijs en deelname aan de samenleving. Iedere dag doen ouders en andere betrokkenen er alles aan om jongeren met een visuele beperking zoveel mogelijk succesvol te maken. Echter, er blijven obstakels op het gebied van onderwijs en werkgelegenheid. We willen graag weten wat jongeren hier zelf van vinden.

Ben jij tussen de 12 en 30 jaar? Vul de vragenlijst in

Je helpt de onderzoekers ook als je de link door stuurt aan anderen tussen de 12 en 30 jaar met een visuele beperking. Als je de vragenlijst invult kun je je aanmelden voor een van de ontmoetingsbijeenkomsten in juni.

 

Alle voordelen van lid worden op een rijtje

  • Toegang tot nieuws, alleen geselecteerd voor leden
  • Gratis of met korting toegang tot webinars en evenementen
  • Contact met mensen met een oogaandoening (bij jou in de buurt)
  • 4x per jaar ontvang je ons magazine OOG
Word lid