Tekst grootte

Jubileumwandelingen groot succes

Nieuws
Oogvereniging 10 jaar
Geplaatst op: 30 maart 2023 Mensen lopen op een smal pad over de hei achter elkaar

Intussen is er gewandeld in Holten, Vlissingen, Odoorn, Mook/Groesbeek en van Delft naar Schiedam. Wat hadden we een geluk met het weer. Hier en daar wat treinperikelen, keertje verkeerd gelopen, achterna gezeten door een groot rund, Nederlandse bergen en dalen en drassige weilanden zijn getrotseerd. We kijken terug op zeer geslaagde wandelingen met hele gemengde groepen. Leuk dat we mensen ontmoet hebben die we niet zo vaak bij andere activiteiten zien.

 

Groepsfoto

Delft-Schiedam

Mensen lopen op een smal heidepaadje achter elkaar aan

Holten

Mook-Groesbeek

Groepsfoto

Odoorn

Collage van foto's van de groep en omgeving

Vlissingen

Mensen zitten buiten aan tafels te lunchen in het zonnetje

Feanwalden (Friesland)