Tekst grootte

Miniblog: Die is van mij!

Blikopener
Geplaatst op: 16 februari 2023

Terwijl ik sta te wachten bij een drukke bushalte zie ik dat een passagier die de bus instapt zijn koffer vergeet mee te nemen. Snel pak ik de koffer er roep zo hard ik kan: ‘Meneer, u vergeet uw koffer!’ ‘Nou, die is van mij!’, klinkt het vlak achter me. Oeps, verkeerd gezien!

Deel je ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doe je ook mee? Mail je miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.