Tekst grootte

Blikopener: Ook niet gezien

Blikopener
Geplaatst op: 5 juli 2023 bruine schoenen op asfalt

Ik liep met mijn herkenningsstok door de hal van station Den Haag CS. Naast mij hoorde ik twee druk pratende dames op me afkomen. Eén van hen stapte bijna op mijn voet. ‘Oh, sorry meneer, ik had u niet gezien’ riep ze verschrikt, waarop ik reageerde met: ‘Geen probleem mevrouw, ik u ook niet!’ Hierop schoten beide dames in een onbedaarlijke lach, en ook ik liep vrolijk verder.

Deel je ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doe je ook mee? Mail je miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.