Tekst grootte

Miniblog: Safety first

Blikopener
Geplaatst op: 5 juli 2023 rij taststokken

Ik stapte de trein uit en wilde de stationstrap aflopen, toen ik merkte dat mijn veter loszat. Bukken op een druk perron vind ik onhandig, omdat ik niet kan inschatten of ik in de weg sta. Ik besloot snel de trap af te lopen om daarna een rustig hoekje op te zoeken om mijn veter te strikken. Op de trap werd ik resoluut tegengehouden door een Engelssprekende dame die zich vooroverboog en kordaat mijn veter vastmaakte. Van mijn protest dat ik liever niet stilstond op een trap, trok ze zich niets aan: safety first had voor haar een andere invulling dan voor mij!

Deel

Ik stapte de trein uit en wilde de stationstrap aflopen, toen ik merkte dat mijn veter loszat. Bukken op een druk perron vind ik onhandig, omdat ik niet kan inschatten of ik in de weg sta. Ik besloot snel de trap af te lopen om daarna een rustig hoekje op te zoeken om mijn veter te strikken. Op de trap werd ik resoluut tegengehouden door een Engelssprekende dame die zich vooroverboog en kordaat mijn veter vastmaakte. Van mijn protest dat ik liever niet stilstond op een trap, trok ze zich niets aan: safety first had voor haar een andere invulling dan voor mij!

je ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doe je ook mee? Mail je miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.