Tekst grootte

Multisportdag Apeldoorn op 16 december

Provincie Gelderland
Sport
Geplaatst op: 4 september 2023 sporter met visuele beperking is aan het hardlopen met een buddy

Zaterdag 16 december vindt weer een Multisportdag speciaal voor mensen met een visuele beperking plaats. Deze Multisportdag vindt plaats in op de FSG Campus in Apeldoorn en is tevens de aftrap van het Multitalent Centrum dat zich hier vestigt. Iedereen krijgt deze dag de kans om meerdere sporten te proberen en zo te ontdekken welke sport bij hem of haar past.

Het belooft een dag vol sport, bewegen en plezier te worden voor kinderen en volwassenen. De sporten die uitgeprobeerd kunnen worden zijn een mix van teamsporten en individuele sporten, handicap specifieke sporten en reguliere sporten. Denk aan sporten als vecht- en verdedigingssporten, klimmen, fitness, fietsen, goalball en nog veel meer.

Belangrijke informatie

Datum: Zaterdag 16 december 2023
Tijd: 10.00 tot 17.00 uur
Locatie: FSG Campus Apeldoorn (Laan van Westenenk 4, 7336 AZ Apeldoorn)
Voor wie: Alle leeftijden
Sporten: De deelnemende sporten volgen snel
Deelname is gratis!

Kom je met het openbaar vervoer? Dan kunnen we je gerust oppikken bij de bushalte.

Na afloop gaan Gehandicaptensport Nederland, Uniek Sporten (Sportservice Apeldoorn) en deelnemende sportaanbieders deelnemers ondersteunen met het vinden van een geschikte sportvereniging in de buurt zodat deelnemers geholpen worden om verder te sporten.

Interesse?

Meld je aan via dit formulier!
Het is ook mogelijk om je telefonisch aan te melden via het nummer: 030-3077890.