Tekst grootte

Nieuw Retina kernteamlid: Jan Boer

Retinitis pigmentosa
Vereniging
Geplaatst op: 7 juni 2023 logo oogvereniging retina

Kernteam Retina is erg blij met onze nieuwe penningmeester, niemand minder dan Jan Boer (52). Jan woont in Drenthe en is al eerder actief geweest voor de Oogvereniging als penningsmeester bij het toenmalig O.O.G.

Jan is een fervent schaker en is betrokken bij de NSVG, de Nederlandse Schaakvereniging voor Visueel Gehandicapten. Jan doet zelf ook mee aan toernooien in binnen- en buitenland.

Met de komst van Jan hebben we nu drie kernteamleden. Graag zouden we het team nog verder uitbreiden. Ook als je bijvoorbeeld wilt helpen met het organiseren van de Retinadag horen we graag van je! Neem hiervoor contact op met Liesbeth Blankhart via retina@oogvereniging.nl of 06 24103972.