Tekst grootte

Nieuwe miniblog: 3x is scheepsrecht

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 17 februari 2021

Enthousiast startte ik mijn instructieweek. Maar toen viel mijn baas en schrok ik enorm. Na 6 weken spelen op het strand en in het park ging ik weer aan het werk. Toen kreeg mijn baas corona en had ik opnieuw vakantie. Dat was balen! Gelukkig kon ik daarna vol trots mijn geleerde kunsten showen. Maar toen viel mijn baas van de trap en nu sta ik weer op non-actief en is mijn loopbaan nog steeds niet gestart. Mijn vraag aan alle mensen is: geldt het gezegde 3x is scheepsrecht misschien ook voor geleidehonden?

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.