Tekst grootte

Nieuwe miniblog: 40 jaar aan het werk!

Blikopener
Geplaatst op: 12 oktober 2022

…de brailleleesregel op het tafeltje en een oortje in voor de computerspraak. Even gaan mijn gedachten naar de vreugde van de technologische mogelijkheden. Wat was dat anders in 1982, toen ik aan mijn eerste baan begon. Ik had een hele tafel nodig voor een elektrische typemachine, met daarnaast een papieren strook met dezelfde tekst in braille ter controle. Wauw! Op 1 december 2022 ben ik 40 jaar aan het werk! Een groot goed in de wetenschap dat maar zo’n 30 a 40 procent van de mensen met een visuele beperking een betaalde baan heeft!

Wim Pierik (59 jaar, jeugdblind vanaf 5 jaar).

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.