Tekst grootte

Nieuwe miniblog: 50-plus?

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 8 september 2020

Om te voorkomen dat ik een uur loop te turen naar allerlei potjes vraag ik altijd hulp. Het meisje dat ik als ‘slachtoffer’ uitkoos liep met mij mee. Ze vroeg: “Welke wilt u?” Geen idee hebbende welke soorten ze hebben, vroeg ik: “Welke hebt u?” Het meisje: “We hebben voor mensen van 60….en voor 50-plus… Lichte verbazing maakte zich van mij meester en ik dacht: “Ik ben 35 jaar….ik zie er toch niet zo oud uit? Ik ben toch slechtziend…of is zij dat ook?”

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.