Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Aanmelding

Blikopener
Geplaatst op: 25 november 2021

Van de gemeente had ik per e-mail een QR-code gekregen waarmee ik me in het gemeentehuis bij de aanmeldzuil moest melden. Aangekomen in de ontvangsthal zag ik een witte zuil. Ik legde mijn smartphone met de QR-code in de uitgespaarde ruimte. Een stem klonk: “Wat komt u doen?” Ik noemde het doel van mijn komst. Daarna de stem: “Ik heb u aangemeld. Neemt u plaats op de bank.” Een mevrouw knikte me vriendelijk toe. Ik: “O, ik dacht dat ik me bij die paal had aangemeld!” De mevrouw: “Nee, die is voor de ontsmetting van de handen.”

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.