Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Acceptatie

Blikopener
Geplaatst op: 25 mei 2022

Daar aangekomen zag ik dat ik 1 bruine en 1 zwarte laars aanhad. Ik heb mijn laarzen onder mijn bureau gezet en ben die dag op mijn sokken naar de koffieautomaat gelopen, bang dat collega’s zouden zeggen dat ik het kleurverschil met mijn slechte ogen zeker niet had gezien. Ik geloof dat ik me daar nu niet meer zo druk om zou maken. Een fijne gedachte: je slechte zicht kun je meestal niet veranderen, de manier waarmee je ermee omgaat wel!

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.