Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Andersom

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 17 november 2020

Het was bewolkt en regenachtig, het licht van de maan was verstopt achter een pak wolken en het was dus erg donker. Opeens hoorde ik een heldere vrouwenstem: “Ojee, ik had u niet gezien!” “Geen probleem, ik u ook niet”, zei ik joviaal. Grappig, nu was het eens andersom…

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.