Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Bekend gezicht

Blikopener
Geplaatst op: 12 mei 2022

Zo meen ik op straat een buurman te herkennen. Ik zie zijn halflange, grijze haar en zijn beige jack. “Hallo, hoe gaat het?” zeg ik. “Met mij is het goed. Hoe gaat het met jou?”, antwoordt hij. Vreemd genoeg is hij zijn Brabantse tongval kwijt. Het is hem toch niet, denk ik, maar ik antwoord dat het ook goed met mij gaat. Hij zegt: “Fijn dat het goed met je gaat”. Gelukkig komt er een bus aan. “Nou, tot ziens maar weer!”, roept hij, me nazwaaiend als hij instapt.

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.