Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Beschermkapje

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 26 mei 2021

Omdat ik niet altijd zie of er beschermkapjes op voorwerpen zitten, wil ik er nog wel eens te hard aan trekken, maar ik had me nu voorgenomen om eens voorzichtig te zijn. Ik trok zachtjes aan de kop, maar het kapje kwam er niet af. Zou er dan geen kapje zijn? Toen scheerde ik me maar met de tandjes op de kop van het apparaat. Dit was vrij pijnlijk, maar het werkte wel tot op zekere hoogte. Achteraf vond ik het toch vreemd en trok iets harder aan de kop en daar stond ik….met het beschermkapje in mijn hand….

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.