Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Biertje?

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 15 december 2020

‘Hebben we bier in huis dan?’, vroeg hij. ‘Zeker, er ligt nog 1 flesje op de onderste plank van de koelkast’, antwoordde ik enthousiast. ‘Ehm, schat, daar ligt alleen een komkommer’, klonk het teleurgesteld. Voortaan toch maar beter opletten voordat ik iets beloof…

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.