Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Blauwe rouge

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 30 september 2021

We gingen eerst met de bus naar het centrum om een vriendin op te halen. Toen ze de deur opendeed sloeg ze van schrik haar hand voor haar mond en gierde het uit. “Wat heb jij nou gedaan? Je bent helemaal blauw!” Nou, ik had me leuk opgemaakt met blauwe oogschaduw die ik altijd vervaagde met de rougekwast. Ik was alleen vergeten om die goed uit te kloppen toen ik vervolgens de rouge aanbracht op mijn wangen. Die sukkel van een vriend zat dus met mij als smurf in de bus en zei er niets van. Je snapt wel waarom het al snel een EX-vriendje werd….

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.