Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Broodje kaas

Blikopener
Geplaatst op: 2 september 2021

Ik vroeg aan de jongen die achter de balie stond wat voor broodjes hij had, omdat ik het niet kon zien. Hij zei vervolgens met zeer luide stem en overdreven articulerend: “IK HEB EEN BROODJE KAAS EN IK HEB EEN BROODJE HAM…”. Ik keek hem aan (voor zover dat gaat natuurlijk) en zei: “Ik heb niks aan mijn oren, maar iets aan mijn ogen!” Ik kon het niet zien, maar merkte aan alles dat hij vuurrood werd en ter plekke het liefste door de grond wilde zakken… Zal hij ooit nog zoiets doen?

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.