Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Geluk is…

Blikopener
Geplaatst op: 27 september 2022

Meestal is hij met een uurtje boven water, maar dit keer duurt het aanzienlijk langer. Als slechtziende moet je alles onthouden, zeggen ze. Voor mij nog steeds een onmogelijke opgave. Dankzij mijn succesvolle methode ‘volg het spoor terug’ vind ik mijn nieuwe, dure bril terug bovenop de koelkast: ik had hem even afgezet om de houdbaarheidsdatum op een zak sla te lezen.

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.