Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Gered door mijn stok

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 1 december 2020

Van de week ging ik met lekker weer de hond uitlaten. Toen ik terug naar huis liep werd ik zodanig verblind door de felle zon dat ik vrijwel niets meer zag. Voor een ervaren stokloper zal dit geen probleem zijn, maar ik raakte bijna in paniek. Gelukkig heb ik de laatste jaren altijd een lange stok bij me om afstapjes te kunnen detecteren en wist ik perfect de weg naar huis te vinden. Anders was ik écht in de problemen gekomen, omdat ik juist toen geen mens tegenkwam.

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.