Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Geslaagd!

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 24 februari 2022

Toch sloeg hij de plank laatst net even mis toen hij me complimenteerde dat ik zo gemakkelijk met kleingeld overweg kan. Ik vertelde hem dat je de verschillende munten goed kunt voelen. Het is wat lastiger met papiergeld, maar daarvoor kregen we voor de invoering van de euro de Cashtest. Nou, die wou hij dan meteen weleens gedemonstreerd zien en ik mocht de wagen nog even niet verlaten.

Nadat ik zijn proef glansrijk had doorstaan zei hij verrukt: mevrouw, u bent geslagen!

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.