Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Heks?

Blikopener
Geplaatst op: 9 december 2021

Ik ben onder de indruk van het artikel over het Charles Bonnet-syndroom, waarbij mensen dingen zien die er niet zijn. Wat moet het lastig zijn dit te hebben, soms nog bovenop een oogaandoening. Ik pakte mijn stok en ging wandelen. Op een straathoek zag ik ineens een heks met een punthoed en een zwarte wijde jurk. Ik tuurde nogmaals, ja ik zag echt een heks! Het wás een heks, een juf tijdens een kleuterfeest. Wat was ik opgelucht!

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.