Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Hoe tandartsbezoek toch leuk kan zijn

Blikopener
Nieuws
Geplaatst op: 4 maart 2021

Omdat ik zeer slechtziend ben, werd ik door een taxichauffeur naar de tandartspraktijk begeleid. Na even wachten in de wachtkamer riep de assistente mijn naam en vroeg me of ik mee wilde komen. Zij pakte mijn hand zorgzaam vast en zo liepen naast elkaar naar de deur van de behandelkamer. Blijkbaar werden we door anderen gade geslagen, want mijn tandarts zong de volgende zin: “Daar komt de bruid, daar komt de bruid!”

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.