Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Kapper

Blikopener
Geplaatst op: 1 april 2021

We zijn nog nooit bij deze kapper geweest. Mijn hond Ben weet de weg nog niet en ik zie niet waar de kapsalon is. In de straat waar de kapper zit vraag ik aan een paar voorbijgangers de weg. Ik word prima geholpen, ook bij de kapper zelf. De volgende keer hoef ik alleen maar ‘kapper’ tegen Ben te zeggen, hij weet nu precies waar we moeten zijn! Nu maar hopen dat corona geen roet in het eten gooit.

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.