Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Landrot

Blikopener
Geplaatst op: 7 oktober 2020

Bij de boot aangekomen stapte ik het trapje op en draaide me half om zodat ik mijn geleidehond Pim in de boot kon laten stappen. Hij had andere ideeën en zette zich schrap. Met veel lieve woordjes en toch ook wel wat getrek kreeg ik hem aan boord. Toen hij eenmaal doorhad dat we een tijdje op de boot zouden blijven, ging hij liggen en viel hij rustig in slaap, de echte landrot die hij is…

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.