Tekst grootte

Nieuwe miniblog: Niet herkend

Blikopener
Geplaatst op: 29 juli 2021

Mijn huisarts zit afwisselend boven en beneden in de praktijk, dus ik ging vragen waar zij vandaag zat. Toen ik dit tegen mijn moeder zei, antwoorde de huisarts, die voor mijn neus stond: “Ik zit vandaag beneden. U mag nog even wachten.” Oeps, niet herkend…

Deel uw ervaring in een miniblog!

Veel lezers herkennen zich in de situaties van anderen. Daarom hebben we de miniblog in het leven geroepen: een kort persoonlijk verhaal van maximaal 120 woorden waarin een grappige, ontroerende of verrassende situatie rondom het leven met minder zicht wordt beschreven.

Doet u ook mee? Mail uw miniblog naar communicatie@oogvereniging.nl. Dit mag anoniem, maar hoeft niet. De redactie behoudt het recht om verhalen in te korten of niet te plaatsen.